Elite T3KVA1X321X16 240v to 110v Transformer - 16 & 32 Amp Output
HSC
  • 3.3kVA power rating
  • 240V input, 110V output
  • Power tool rated
  • Thermal reset protection
  • 16A and 32A output sockets